Ravid studio

Profesjonalna fotografia i videofilmowanie

Videofilmowanie:

Od wielu lat zajmujemy się videofilmowaniem różnego rodzaju uroczystości rodzinnych. Ogromną radość sprawia nam uczestnictwo w tych wyjątkowych dla Państwa chwilach. Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, aby przygotowany przez nas film stał się wspaniałą pamiątką, którą będą mogli się Państwo cieszyć przez długie lata... W zależności od państwa życzenia oferujemy nagrania w formacie DVD (DV) lub Blue-Ray (HDV).

Fotografowanie:

Dopełnieniem chwil uwiecznionych na klatce filmowej może być równiez piękny album i zawarte w nim fotografie. Na każdym zdjęciu staramy się uchwycic towarzyszące Wam emocje: radość, szczęście, wzruszenie, tak by w pełni oddać nastrój i charakter tego wyjątkowego dnia... Zdjęcia wykonujemy w miejscu uroczystości, a także w miejscu które nam państwo wskażą. Możemy także pomóc w doborze takiego miejsca.

Fotografie są pamiatką na wiele lat, dlatego przekazujemy je Państwu w formie pięknego fotoalbumu (około 50 zdjęć) lub na życzenie w gustownej fotoksiążce (około 100 zdjęć).

Oprócz imprez rodzinnych uwieczniamy również inne uroczystości np.firmowe. Swoją ofertę dostosowywujemy do Państwa oczekiwań i potrzeb.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej poprostu zadzwoń.